O Firmie

Poznaj Nas

Firma SigmaPak jest prywatną polską firmą z polskim kapitałem. Od samego początku swojego istnienia firma śmiało weszła na rynek opakowań foliowych.

Opakowania to nasza pasja, firma SigmaPak opiera swoją działalność o 15 letnie doświadczenie jej założycieli. Produkujemy pod zamówienia małych i większych przedsiębiorstw, jak i również dla klientów indywidualnych. Nasze wyroby produkowane są na zamówienie i zgodnie z potrzebami klienta. Jesteśmy elastyczni, co pozwala nam na dopasowanie się do szerokiej gamy odbiorców.

Nasze produkty powstają z wysokiej jakości surowców, a nasi pracownicy wykazują się precyzją oraz starannością w celu zaspokajania gustów naszych klientów.

Sercem naszej firmy jest dział produkcji. Produkcja odbywa się w profesjonalnie wyposażonym parku maszynowym pod okiem wykwalifikowanych pracowników. Stale poszerzamy naszą wiedzę branżową oraz rozbudowujemy park maszynowy. Pozwala nam to na stałe zwiększanie mocy przerobowej i daje naszym klientom gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.

Oferujemy Państwu szerokie możliwości współpracy, dogodne warunki rozliczeń i konkurencyjne ceny! Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z naszą firmą Państwa produkt zostanie zapakowany w najlepszy możliwy sposób. Tym, którzy nas jeszcze nie znają z przyjemnością prezentujemy naszą ofertę. Mamy nadzieję, że jej różnorodność i atrakcyjność pomoże nam w nawiązaniu współpracy.

Dziękując za zainteresowanie, zapraszamy Państwa do zapoznania się i współpracy z naszą firmą: pomożemy Państwu przy doborze najlepszego opakowania pod względem ekonomicznym jak i jakościowym. Otwarci na wszelkie sugestie i elastyczni w negocjacjach, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Nasza firma pracuje ze świadomością, iż jest częścią przyrody, a niszcząc ją i lekceważąc jej prawa-niszczymy samych siebie !

Zwróciliśmy uwagę na potrzebę ochrony środowiska i wprowadziliśmy w naszej firmie zbiórkę i recykling odpadów foliowych. Wraz z rozwojem cywilizacji rośnie ilość produkowanych opakowań, a za tym ilość odpadów oraz potrzeba ich selekcji i odzysku. Konieczność ochrony środowiska naturalnego nie wynika tylko z mody na ekologię, która powoli dociera do Polski, lecz przede wszystkim z rosnącej świadomości by przyczyniać się do zachowania tego, co zastaliśmy.

Torebki foliowe są materiałem idealnie nadającym się do recyklingu. Torebka foliowa zbudowana jest z czystych ekologicznych polimerów( polietylenu lub polipropylenu). Polimer to łańcuch liniowy atomów węgla i wodoru a więc produkty rozkładu i spalania foliówek są czyste ekologicznie, ich spalanie przyczynia się do powstawania wyłącznie wszechobecnych już w środowisku: dwutlenku węgla i wody. Surowiec powstający ze spalanych lub prasowanych foliówek ma bardzo szerokie zastosowanie m.in. w produkcji nowych worków na śmieci, plastikowych skrzynek, plastikowych toreb, ogrodzeń etc. Ponadto odpad foliowy jest wysokokalorycznym paliwem, o wartości opałowej równej ropie naftowej, a przy procesie spalania nie wydzielają się żadne trujące gazy.

Wybieramy opakowania foliowe ponieważ są higieniczne i ekologiczne. Higieniczne ponieważ jednorazowa torebka foliowa jest aseptyczna czyli pozwala higienicznie zapakować nawet surowe mięso, owoce czy jaja. Ekologiczne ponieważ produkcja foliówki jest praktycznie bezodpadowa i nieuciążliwa dla środowiska. Każda foliówka jest materiałem nadającym się do recyklingu, dodatkowo zużyta foliówka może służyć jako worek na śmieci.

Torebki foliowe nie mieszkają w lesie, nie chodzą na spacery, nie nurkują, nie bawią się na placu zabaw, nie duszą zwierząt. Są na to za cienkie. Więc zrób wszystko aby pomóc foliówce trafić w odpowiednie miejsce-do pojemnika z plastikiem i pozwól jej narodzić się na nowo.

TECHNOLOGIE

Nasza firma dysponuje urządzeniami produkcyjnymi, które pozwalają nam wytwarzać produkty spełniające nawet najsurowsze wymagania naszych odbiorców.

Dokładamy wszelkich starań aby surowce i półprodukty stosowane w produkcji naszych wyrobów pochodziły od sprawdzonych producentów, charakteryzowały się jak najlepszą jakością i posiadały odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo przy produkcji opakowań. Wysoką jakość oraz zadowolenie klienta traktujemy priorytetowo. Oferowane przez nas produkty posiadają atesty jak również deklarację zgodności.

Najważniejsze dla nas jest poznanie wymogów i potrzeb danego klienta-wówczas możemy zaproponować rozwiązanie umożliwiające zapakowanie danego produktu. Zastosowane technologie i innowacje pozwalają nam na realizację wysoce zindywidualizowanych zamówień. W zależności od potrzeb Klientów jesteśmy w stanie opracować i zaproponować rozwiązania, które nie są dostępne w standardowej ofercie.

Realizując zamówienia, zapewniamy że końcowy produkt charakteryzuje się wysokimi parametrami jakościowymi oraz najwyższymi standardami.

Zapytanie

    Imię i nazwisko*

    E-mail*

    Nazwa Firmy*

    NIP*

    Wiadomość*